Затискач Falcon BH.225.125 Mosquito (вигнутий, 125 мм)
Falcon
Add to cart
Description
Comments (0)
No comments yet
Write a comment
Name*
Number*
Your comment
Send
You searched for:
Глазур IPS Glaze Ivoclar Vivadent (Івоклар Вівадент) Fluo 3г
Ivoclar Vivadent
Шовний матеріал Поліефір зелений 2/0 колюча 26мм, 3/8 75см
Голнит
Ретракционная нить GINGI-PAK (Джинджи Пак) зеленая
Gingi Pak
Эндодонтический инструмент K-Files Kendo (К-файлы Кендо) 25 мм